Sözleşmeli Personel Hizmeti

Sözleşmeli Personel Hizmeti

Kalkan temizlik firması olarak sözleşmeli personel temini sağlamaktayız.Sözleşmeli temizlik personel temininde öncelikle sizinle yapacak olduğumuz ön görüşme ve fizibiliteden sonra temizlenecek olan yere göre uygun çalışma programı çıkartılır.Çıkartılan programa göre temizlik kadrosu belirlenmektedir.

Personellerimiz eğitimli oldukları halde temizlik yapacakları yere özgün bir eğitim verilmektedir.Bu çalışma başladıktan sonrada ihtiyaç duyduğunuzda aylık olarak devam etmektedir.

Çalışacak ekip ve gerekli malzeme , makine parkuru tasarlanır ve oluşturulur.Kalkan temizlik olarak kullandığımız malzeme ve ekipmanlarımız TSE stantlarına uygun 1 sınıfr kalitededir.Size sağlamış olduğumuz personellerimiz tesisinize uygun olan kıyafet ve yaka kartları ile çalışmaktadır.

Personellerimizin dosyaları tarafınıza teslim edilir , personellerimiz işe başlamadan 1 gün öncesinde ssk girişleri ilgili biriminize teslim edilir.Hizmet sağlandığı süreçte 30 günlük temizlik hizmeti faturaya yansıtılır.Takip eden aylarda ödeme tahsil edilir.

Temizlik personel hizmetimiz asgari 1 yıl süre üzerinden imza altına alınmaktadır.Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel sözleşme yapılabilmektedir.Müşterilerimizin yasal ve personellerimizin özlük hakları tarafımızca korunmaktadır.Hizmet detayı ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız Firmamızdan Temizlik sözleşme örneği isteyebilirsiniz.

Sözleşmeli Personel Temini Sözleşmeli , Part time personel temini , Sözleşmeli Full time personel temini hizmeti sunuyoruz.