Şirket Profili

Şirket Profili


Kalkan Grup olarak;  Bina ve Tesis Yönetimi, Temizlik ve İnşaat Hizmetleri, Güvenlik, Gayrimenkul Hizmetleri, Kimya ve Arge Depolu Sabunluk Hizmetleri sunmaktayız.


BİNA YÖNETİM HİZMETLERİ

Apartman, Site, İş merkezi, Villa, Sanayi Sitesi, Rezidans gibi çoklu yaşam alanlarının, yaşayan sakinlerinin, yaşam ve kalite koşulları ile birlik de istek ve talepleri doğrultusunda; konusunda UZMAN ve DENEYİMLİ personellerle hizmet vermeyi öncelik edinmiştir. Bina yönetimi şeklimiz tamamen, bina yönetimi mevzuatlarına uygun bir şekilde, şeffaf, basit, erişilebilir ve denetlenebilir olacak şekilde yönetim anlayışına dayalıdır. 

KALKAN GRUP  Bina Yönetim -Temizlik Hizmetleri & İşletim Hizmeti sağlamaktadır.
dünden bu güne edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmaya öncelik tanımaktır.Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Kalkan Grup,temizlik sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve klionuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

  • "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
  • Kalkan Grup, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru yaparak bir vazgeçilmez olacaktır.