Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Doğal yaşamı korumaya yönelik faaliyetlerimiz disiplinine uygun temizlik ürünü kullanarak gerçekleştirdiğimiz ofis temizlikleri, işyeri temizlikleri, temizlik şirketimizin kurumsal yapısı, deneyimli personeli eşliğinde uluslararası standartlarda yapılıyor.

İşyerinizin dış camları, iç camları, iç bölme camları profesyonel cam temizleme personelleri tarafından yapılıyor. İşyerinizin tavanları, aydınlatma elamanları itinayla siliyor, temizleniyor. Duvarları, köşeleri, erişilmesi güç yerler dikkatlice siliniyor, temizleniyor, süpürülüyor. Örümcek ve benzeri böcek ve asalaklardan arındırılıyor. Elektronik eşyalar, bilgisayarlar, fotokopi, faks, ve diğer cihazlar özel temizlik ürünleri, özel temizlik bezleri ile siliniyor temizleniyor. Her türlü perdeler, jaluziler işi bilen personel tarafından yıkanıyor temizleniyor. Kütüphaneler, arşivler, dolap içleri, raflar boşaltılarak temizleniyor, Masa üstlerinin düzeni aynen korunarak siliyor temizleniyor. Isıtma, soğutma cihazlarına ait radyatör, petek aralıkları, filtreleri özel malzeme kullanılarak temizleniyor.

İşyerinizdeki mutfağınız komple hijyen planına uygun temizlenerek, mutfağınız hijyenik ortama kavuşturuluyor. Wc , Lavabolar, alkollü temizlik ürünü kullanılarak dezenfekte ediliyor. İşyerinizin temizliğinde kullanılan ürünler ve araç gereçlerin ayrı renkte olması kuralımıza uygun olarak, temizlik bölümlerinde kullanılan bu araç gereç ve ürünlerin birbirlerine karışması önleniyor.

Böylece mutfağınızın temizliğinde, lavabonun temizliğinde, diğer bölümlerin temizliğinde ayrı, ayrı ürün ve bezler kullanılıyor, bakteri ve mikrop taşınması önleniyor. Merdivenler, zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminat, epoksi, vb.) uygun ürün ve sistemle silinip temizleniyor. Zeminlerin parlatılması özel ürünler kullanılarak yapılıyor. Saksıların etrafı, altları, paslanmış alanlar, metalar, sarılar, tablo, resim, fotoğraf çerçeveleri siliniyor, temizleniyor, parlatılıyor.

Tüm bunlar sessiz temizlik makineleri kullanılarak yapılıyor. Siz isterseniz işinize devam edebiliyorsunuz. Bu temizlik hizmetlerini günün her saatinde, (7/24) Kalkan Temizlik Şirketinden isteyebilirsiniz.

İşyerinizin & ofisinizin temizlenmesi gereken gün, saat, zamanını siz belirleyin, biz temizlik tasarımını hazırlayalım, temizlik programımıza dahil edelim. Kalkan Temizlik Şirketinin sizlere sunduğu temizlik işinden sonra işyerinizi pırıl pırıl görün, temiz ortamın kokusunu çalışma arkadaşlarınız, müşterileriniz ve misafirlerinizle paylaşın.

Ofis temizliği , İşyeri Temizliği konusunda profesyonel hizmetler sunuyoruz.