Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Hastane Temizliği, Hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar.

Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer. Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz Kalkan Temizlik hastanelerde,sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

Hastane temizlik hizmetleri konularında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.Kurumsal yapımızla hastane temizlik hizmetleri işlerinizi tecrübeli kadrolarımızla yürütmekteyiz.

Kalkan Temizlik insan sağlığına verdiği önemi siz değerli işletmecilerimizin müşterilerine sunduğu hizmette hijyenin sağlanması ve korunmasında, sistemleri organize eden dezenfeksiyon ve hijyen eğitimini, servis ve danışmanlık ile sunan güvenilir ve profesyonel bir iş arkadaşıdır.

  • Mutlak hasta memnuniyeti
  • Hastane ziyaretçilerinin sağlığını korumak
  • Hastane personelinin sağlığını korumak
  • Hijyenik koşullarda süreklilik ve üstünlük sağlamak