Kalkan Temizlik
Profesyonel Temizlik Hizmetleri


SERVİS,OTOBÜS, TİCARİ TAKSİ ve ARAÇLARIN YERİNDE TAVAN ve KOLTUK TEMİZLİĞİ HİZMETİMİZ

TAVAN TEMİZLİĞİ: Araç tavan temizlee işleminde aracın tavanına bu işlem için özel olarak üretilmiş araç tavan temizleme spreyi sıkılır. Katılaşmış kirleri çıkarmak için sünger ve fırça kullanılır. Son olarak da UYGUN EMİŞ GÜCÜ VAKUM İLE ÇEKME İŞLEMİ YAPILARAK SOLANDIRILIR.

Otomobilin içinde en az kirlenen yer olduğu düşünülse de dışarıdan gelen egzost dumanı başta olmak üzere birçok etken otomobilin tavanının fark edilmeyen bir şekilde kirlenmesine yol açar.

Sigara içilen otomobillerde bu kirlenme çok daha hızlı olur.

Tavan temizliği güneşlikler, kapı tutacakları, dikiz aynası ve emniyet kemeri bağlantı noktalarını da kapsar.

Özellikle kış aylarında çok daha fazla kirlenen otomobillerin içi için ortalama 6 ayda bir iç temizlik yapılması önerilmektedir.

SERVİS,OTOBÜS, TİCARİ TAKSİ ve ARAÇLARIN YERİNDE TAVAN ve KOLTUK TEMİZLİĞİ HİZMETİMİZ

KOLTUK TEMİZLİĞİ: Araba koltukları da aynı ev koltukları gibi zamanla kir, toz ve bakteriler koltuğun içine nüfuz eder. Bu nedenle koltuğu silmekle (temizlik ürün olarak ne kullanırsanız kullanın) süngere işlemiş kiri daha da yaymanıza neden olur ve daha berbat bir görüntü oluşur.

Yapılacak en iyi yöntem, vakumlu bir yıkama makinesi ile kumaşa veya deriye uygun solüsyon ile profesyonel bir kişi tarafından koltukların temizlenmesi olacaktır.

Yapmanız gereken, aracınız nerede olursa olsun ve hangi zaman aralığında istiyorsanız, bizi çağırmak olacaktır. Gereken tüm ekipmanlarımızla (Yıkama makinesi, solüsyonlar) aracımızla gelip aracınızın koltuk ve tavanlarını olduğu yerde yıkıyoruz. Koltukların ve tavanın yıkandıktan sonraki kuruma süresi ortalama 1-3 saattir.

KALKAN GRUP KURUMSAL YAPISI İLE MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Profesyonel kadro ve güçlü ekibimiz ile yerinizde koltuk ve tavan yıkama hizmeti. Bizleri arayarak randevu oluşturabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Kalkan Temizlik firması olarak sizlere hizmet vermeyi isteriz, siz de temizlik ihtiyaçlarınızda bizleri tercih etmek isterseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adres:

Kartal / İstanbul