Kalkan Temizlik
Profesyonel Temizlik Hizmetleri


Mobil kapıcılık, adından da anlaşılacağı üzere kapıcılık hizmetini mobil hale getiren bir uygulamadır. Yani kapıcı dairesinde kalan ve maaşı, sigorta primleri ve faturaları apartman sakinleri tarafından ödenen daimi bir kapıcı yerine, bir şirket bünyesinde çalışan ve dışarıdan gelen birinin, bir kapıcının yapması gereken tüm sorumlulukları yerine getirmesidir. Bu durumun çok yaygın yapıldığı mobil kapıcılık olarak hizmet veren KALKAN TEMİZLİK firması, uygun mobil kapıcılık fiyatları ile hizmet vermektedir. Temizlik şirketi ve apartman yönetimi arasında imzalanan bir mobil kapıcılık sözleşmesiyle görev ve sorumlulukları belirlenen şirket, mobil kapıcılık yapması için bünyesinde faaliyet gösteren bir personelini görevlendirir.

Mobil kapıcılık hizmeti veren kişinin tüm sigorta ve maaş giderleri KALKAN TEMİZLİK firması tarafından ödendiği için apartmanın ilave bir maddi külfete ve yasal sorumluluğa girmesine gerek kalmaz.

Böylece apartman yönetimi, kapıcıya değil kapıcının bünyesinde çalıştığı temizlik firmasına ödemeyi yapar. Mobil kapıcı da çalıştığı apartman sakinlerinden çok bağlı bulunduğu firmaya karşı sorumludur.

İSTER TAM ZAMANLI, İSTER YARI ZAMANLI, İSTERSENİZ HAFTANIN BİR KAÇ GÜNÜ HİZMET ALMAK ve fiyat İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Kalkan Temizlik firması olarak sizlere hizmet vermeyi isteriz, siz de temizlik ihtiyaçlarınızda bizleri tercih etmek isterseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adres:

Kartal / İstanbul