Kalkan Temizlik
Profesyonel Temizlik Hizmetleri


TEMİZLİK HİZMETLERİNDE BİR İLK Profesyonel ekibimiz ile kurumsal olarak binalarınızın ortak alanlarını temizliyoruz, görevliniz günlük periyodik işlerinizi yaparken bizler aylık 3 aylık ya da 6 aylık periyotlar aralığında ekibimiz ile doğalgaz ve su sayaçları aydınlatma camları, yangın söndürme tüp ve dolapları, duvarların silimi, bina kapısı, posta kutularının silinmesi, bina çevresi otopark ve sığınakların temizliği hizmetini yapmaktayız. Sizlerde ücretsiz keşif ve fiyat teklifimiz için bizlere 0216 370 59 73 dâhili (2) den ulaşabilir ve hizmet ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalışmamız tamamen profesyonel temizlik kapsamında aylık 3 aylık 6 aylık periyotlar da yapılacak genel temizlik hizmeti içindir, bu hizmetimiz İLE binaların haftalık temizlik te yapılamayan ekip halinde yapılacak işler için hazırlanmış olup bina görevlisi olarak çalışan görevlilere, daire sakinleri ve yöneticilere memnuniyet açısından verilmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Kalkan Temizlik firması olarak sizlere hizmet vermeyi isteriz, siz de temizlik ihtiyaçlarınızda bizleri tercih etmek isterseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adres:

Kartal / İstanbul